Adres: 30-513 Kraków, ul. Smolki

Rejestracja telefoniczna pon-pt 10-17

Telefon: 532 816 111

Sklep kosmetyczno-upominkowy, gabinet biorezonansu
Beata Tłustowska

Ziołolecznictwo online

 

Jak wyglądają porady ziołolecznicze przez internet ?

Jeżeli ciągle pracujesz i nie masz czasu na przyjazd do naszego gabinetu Herbamedika, a chciałabyś skorzystać z naszych porad to możesz to zrobić w wersji online nie wychodząc  z domu. Oczywiście nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu pacjenta w Poradni Ziołoleczniczej ale jednak w dobie dzisiejszej brak czasu jest dla nas doskonale zrozumiały. Wszystkich porad udziela wykwalifikowany fitoterapeuta.

Jak to zrobić?

Jeżeli chcesz zasięgnąć porad online musisz wykonać następujące czynności :

  1. Wyślij e-maila z zakładki REJESTRACJA z treścią krótko opisującą Twój problem. Na końcu dopisz hasło ,,porada ziołolecznicza online’’.
  2. W przeciągu 2 dni dostaniesz odpowiedź czy dana porada kwalifikuje się do udzielenia przez internet wraz z informacją na jakie konto należy wpłacić pieniądze. Standardowa cena porady to przeważnie 69 zł. Jeżeli jest to bardziej wymagająca porada to cena może ulec zmianie i będzie ustalona indywidualnie.chamomile-829538_1920

Osoby które posiadają KKR lub KDR dodatkowo otrzymują 20% zniżki na wszystkie porady i usługi Gabinetu Herbamedika.

Porada ziołolecznicza obejmuje:

  • postawiony przez pacjenta cel jaki chce osiągnąć po zakończeniu terapii
  • wywiad medyczny (omówienie stanu zdrowia, zebranie wszystkich informacji na temat pacjenta, przyjmowane dotychczas i obecnie leki)
  • omówienie proponowanej terapii ziołem, mieszanką ziół lub suplementami diety
  • omówienie sposobu przyjmowania przepisanych surowców roślinnych
  • odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i pytania dotyczące terapii    
  1. Po otrzymaniu od Ciebie pieniędzy na konto zostaną wysłane na Twój adres e-mail KARTY PACJENTA które musisz bardzo dokładnie wypełnić i odesłać z powrotem.
  2. Po otrzymaniu KART od Ciebie do 5 dni (lub w zależności od tego jaki to będzie stopień porady) otrzymasz od nas komplet porad z przepisami na zioła lub mieszanki ziołowe.

Aby nasi Pacjenci online byli  zadowoleni z naszych porad to tego typu porady są zawsze rozpatrzone pod względem ziołoleczniczym jak również dietetycznym. Ogólna porada dietetyczna jest zawsze bezpłatna.

Gabinet Herbamedika dba o swoich Pacjentów online. W tym celu po zakończonej terapii dostaniecie e-maila z zapytaniem czy Wasz cel został osiągnięty. Jeżeli okaże się jednak, że proponowane mieszanki nie zadziałały to jest możliwość zmiany ziół na inne. Cena będzie obejmowała już tylko samą mieszankę bez konsultacji fitoterapeutycznej.

Proponowane ziołolecznicze porady online w określonych jednostkach chorobowych.

 Do porad ziołoleczniczych on-line zaprasza

logo

beatatlustowska@gmail.com


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zobacz także: