Adres: 30-513 Kraków, ul. Smolki

Rejestracja telefoniczna pon-pt 10-17

Telefon: 532 816 111

Sklep kosmetyczno-upominkowy, gabinet biorezonansu
Beata Tłustowska

Uzależnienie od nikotyny

Czy obiecywałeś sobie kiedykolwiek, że rzucisz palenie ? Czy chciałeś zrobić to ponieważ poprosiła Cię o to żona ( która właśnie urodziła dziecko ),  mąż ( który jest po ciężkiej operacji ), czy może Twoja nowa dziewczyna ? A może chciałeś zrobić to sam dla siebie ? Czy udało Ci się ? Czy może próbowałeś bezskutecznie wiele razy, a końcu zapominając się sięgałeś po papierosa ? Czy zastanowiłeś się chociaż jeden raz ile pieniędzy już wydałeś na papierosy, a ile zdrowia paląc straciłeś ? Może za tą sumę lepiej byłoby polecieć na wycieczkę z rodziną do ,,ciepłych krajów”, a za resztę pieniędzy coś fajnego sobie  kupić ?

 

ZRÓB SOBIE PREZENT

Jeśli chcesz być sam z siebie dumny skorzystaj z efektywnej ,najnowocześniejszej i najmodniejszej w ostatnich latach ANTYNIKOTYNOWEJ TERAPII BIOREZONANSOWEJ. Skuteczność tej terapii jest bardzo wysoka bo sięga aż 80 – 90%, również dla osób które palą od 40 – 50 lat do tych którzy zaczęli wczoraj.

 

Jak przebiega terapia antynikotynowa ?

Przed samą terapią umieszcza się wypalonego przez pacjenta ostatniego papierosa razem z popiołem w elektrodzie kubkowej, która podłączona jest do aparatu BICOM. Pacjent także jest połączony z aparatem przez dwie elektrody, które trzyma w dłoniach. Po uruchomieniu aparatu po kilku – kilkunastu godzinach nastąpi eliminacja głodu nikotynowego.

Brak chęci zapalenia odczuwa się już następnego dnia. Niektórzy pacjenci już w ciągu trwania terapii zaczynają czuć niechęć do papierosa. W ciągu kilkunastu kolejnych dni pozostanie opanowany tak zwany odruch sięgania po papierosa. Jest to walka z uzależnieniem psychicznym. Trzeba sobie wytłumaczyć, że jest to tylko pusty, nic nie znaczący gest, a ja nie mam po co już tej ręki wyciągać bo nie palę !

Być może okazać się to dla kogoś trudne, dlatego TERAPIA BIOREZONANSOWA ma na celu również w razie konieczności wyciszenie i uspokojenie takiej osoby w dodatkowych terapiach z których warto skorzystać.

Terapia antynikotynowa trwa około 1 godziny.

Przy terapii antynikotynowej ważne jest odtrucie organizmu, dlatego po usunięciu głodu nikotynowego zawsze dodatkowo przeprowadza się oczyszczanie organizmu a w szczególności płuc, wątroby i trzustki. Warto zafundować sobie te dodatkowe terapie aby wyzbyć się  solidnie całej nagromadzonej przez lata nikotyny w naszych najważniejszych organach.

 

Czy istnieją jakieś skutki uboczne terapii antynikotynowej ?

Po zabiegu możliwe jest odczuwanie senności bądź rozdrażnienia, uczucie zimna albo nadmierna potliwość. W tym celu zalecane jest picie dużej ilości wody niskozmineralizowanej niegazowanej ok.1,5 do 2l. Możliwe jest też zwiększone pragnienie , dlatego nie należy ograniczać picia wody.

 

 

Jakie są zalecenia po terapii antynikotynowej ?

Po terapii oczyszczającej organizm zostaną wydalone toksyny z organizmu, które uwolnione zostaną przez skórę dlatego zaleca się częste kąpiele i picie dużej ilości wody.

Po zabiegu w przeciągu 24 godzin pacjent nie może spożywać alkoholu ( również piwa ), pić kawy oraz napojów z kofeiną, mocnej herbaty, kolorowych gazowanych napojów (typu coca – cola, pepsi, sprite, tonic itp.) oraz gazowanej wody mineralnej.  Spożycie tych napojów po terapii może nie przynieść dobrych efektów.

Nie wolno używać żadnych tabletek, plastrów i gum które zawierają nikotynę.

 

Co się stanie gdy pacjent zapali papierosa po terapii ?

Osoba która będzie chciała jednak po terapii zapalić papierosa powinna się najpierw zastanowić nad tym czy tak naprawdę chce tego papierosa zapalić czy ten stan jest spowodowany tylko właśnie wcześniej wymienionym odruchem sięgania po papierosa. Jeżeli wprowadzi się nikotynę do organizmu  (również tabletki typu Nicoret czy plastry z nikotyną ) po terapii może wystąpić złe samopoczucie, wymioty, biegunka. To coś w rodzaju zatrucia nikotyną. Oczywiście papieros nie będzie smakował tak jak dawniej, ale za drugim, trzecim razem posmakuje lepiej i pacjent wróci do nałogu.

Chcący utrzymać efekty terapii pacjent który zapali papierosa powinien przejść tzw. terapię wtórną.

 

Podsumowanie !

Pamiętaj, że bez Twojej silnej woli i bez Twojego postanowienia terapia może nie zadziałać.

Najważniejszy Twój cel to uwolnić siebie od nałogu nikotynowego i po terapii w ciągu kilkunastu dni nie zapalić ani jednego papierosa – efekt terapii antynikotynowej zagwarantowany.

 

RZUĆ PALENIE, DZIŚ, TERAZ, BO JUTRO MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO !

 

 


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zobacz także: