Adres: 30-513 Kraków, ul. Smolki

Rejestracja telefoniczna pon-pt 10-17

Telefon: 532 816 111

Sklep kosmetyczno-upominkowy, gabinet biorezonansu
Beata Tłustowska

Uzależnienie od alkoholu

Uzależnienie od alkoholu to ciężka choroba z którą bardzo trudno sobie poradzić. Chory sam przed sobą nie chce się przyznać, że ma problemy nie mówiąc już o jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz. Często szuka miejsca gdzie nikt go nie zna, gdzie będzie mógł być anonimowy.

 W naszym gabinecie otrzyma 100% dyskrecji !

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie !

 

Jak wygląda terapia antyalkoholowa ?

Przede wszystkim pacjent zgłaszający się na taką terapię dzień wcześniej nie może pić alkoholu i w dniu terapii musi być całkowicie trzeźwym. Decyzja o terapii musi być podjęta świadomie.

Terapia antyalkoholowa jest przeprowadzana aparatem BICOM.

Pacjent przynosi do gabinetu swój ,,ulubiony” alkohol, czyli taki który lubi najbardziej.  Alkohol umieszcza się w elektrodzie kubkowej, która podłączona jest do aparatu. Pacjent również jest połączony z aparatem poprzez dwie elektrody i matę modulacyjną. Po wybraniu odpowiedniego programu zostanie uruchomiona terapia, która ma za zadanie wyciszyć głód alkoholowy. Swoje maksimum terapia osiąga około 12 – tej godziny od zabiegu.

Terapia jest długotrwała ze względu na ciężkość usunięcia nałogu. Przewidywanych jest początkowo 10 spotkań. Na początku dwa razy w tygodniu przez 5 razy. Pozostałych 5 spotkań odbywa się raz w tygodniu.

Cała 1 terapia trwa około 1 godziny.

 

Jakie są skutki uboczne po terapii antyalkoholowej ?

Podczas terapii antyalkoholowej pacjent może czuć się senny i mieć metaliczny posmak w ustach, który samoistnie zaniknie. Cała terapia jest bezbolesna, bezinwazyjna i bezpieczna.

Po zabiegu zaleca się wypicie dużej ilości wody mineralnej nisko-zmineralizowanej niegazowanej (od 1,5 do 2 l ).

 

Co dalej po terapii antyalkoholowej ?

Po terapii wyciszającej głód alkoholowy pacjent zostanie oczyszczony z toksyn, które nagromadziły się podczas wypitego alkoholu. Zostaną głównie oczyszczone wątroba i trzustka.

Pacjent może skorzystać również dodatkowo z terapii uspokajającej. Warto ją sobie zafundować, gdyż po pierwszych zabiegach można odczuwać zdenerwowanie i dezorientacje.

PRZYJDŹ POMOŻEMY CI WYJŚĆ Z NAŁOGU !


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zobacz także: