Adres: 30-513 Kraków, ul. Smolki

Rejestracja telefoniczna pon-pt 10-17

Telefon: 532 816 111

Sklep kosmetyczno-upominkowy, gabinet biorezonansu
Beata Tłustowska

Sklep kosmetyczno-upominkowy

 

Nasza firma Herbamedika prowadzi sprzedaż kosmetyków naturalnych. Takie marki jak Babcia Agafii, Domowe Receptury, Nevskaya Kosmetika, Receptury Babuszki Agafii, Planeta Organica, Trawy i Zioła Agafii, Kąpiel Agafii, Bania Agafii, Apteczka Agafii, Beauty Farm, White Agafia, Nacomi, Gertrude, Bioluxe i inne cieszą się na naszym rynku dużym powodzeniem. Są to kosmetyki w 99% zawierają organiczne naturalne surowce roślinne. Wszystkie rośliny pochodzą z ekologicznych sprawdzonych plantacji. Ważne jest też to, że prawie wszystkie marki posiadają specjale certyfikaty.  Niektóre kosmetyki oprócz pięknych naturalnych owocowo-kwiatowych zapachów posiadają właściwości lecznicze.

Zakupując kosmetyki w Herbamedika masz 100% pewność, że są one przechowywane w odpowiednich warunkach, gdyż tylko takie kosmetyki mają odpowiednie działanie. Ciągły zbyt i wieczne dostawy powodują, że kosmetyk ma długą datę ważności.

Przy dostawie otrzymasz od nas szczegółowy opis każdego zakupionego kosmetyku z odpowiednim sposobem jego zastosowania, gdyż nie wszystkie kosmetyki stosuje się tak samo.

A gdy nie masz pewności jaki kosmetyk wybrać dla siebie to możesz nas o to zapytać. Prowadzimy Poradnie Ziołolecznictwa i podpowiemy Ci bezpłatnie co zamówić.

Wszyscy nasi Klienci są zawsze zadowoleni. Polecamy bo warto zainwestować w swoją urodę a przede wszystkim we własne zdrowie.

 

DSC_9352

Jpeg

 

 

 

 

Jpeg

Jpeg

 

 

 

 

 

Jpeg

Zobacz także: