Adres: 30-513 Kraków, ul. Smolki

Rejestracja telefoniczna pon-pt 10-17

Telefon: 532 816 111

Sklep kosmetyczno-upominkowy, gabinet biorezonansu
Beata Tłustowska

Jak wygląda wizyta w poradni ziołolecznictwa i jak się do niej przygotować

Porada ziołolecznicza dzieli się na trzy wizyty:

Na I wizycie fitoterapeuta omawia z Tobą cel jaki chcesz osiągnąć. Przeprowadzany jest wywiad medyczny. W wywiadzie tym zbierane są informacje na temat przebytych i obecnych chorób, zażywanych leków, alergii i ogólnym stylu życia. Istnieje możliwość zrobienia testu ziół dla łatwiejszego doboru leku roślinnego dla Ciebie. Bardzo ważne jest aby w domu przygotować na kartce wszystkie leki, które obecnie przyjmujesz i przynieść ze sobą do gabinetu

II wizyta ma miejsce parę dni po wizycie I. Na niej omawiane są proponowane zioła lub przepisy na mieszanki ziół. Fitoterapeuta uczy jak należy je zaparzać i jak przyjmować. Chętnie odpowie na wszystkie nurtujące pytania.

Na tej wizycie można również wykonać dodatkowo testy proponowanych ziół w celu uzyskania pewności, że zioła nie wywołają reakcji alergicznej.

Na III (i kolejnej) wizycie, która ma miejsce po zakończonej terapii ziołami, będzie omówiony Twój stan zdrowia. Jeżeli zioła będą za słabe lub nieodpowiednie zostaną skorygowane w celu dalszej terapii. Omówione zostaną Twoje indywidualne zapotrzebowania.

Pamiętaj, że terapia surowcami naturalnymi przynosi niesamowite efekty tylko wtedy, jeżeli będziesz ją stosować regularnie, zgodnie z zaleceniami fitoterapeuty

 

Serdecznie zapraszamy !

 

 


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zobacz także: