Adres: 30-513 Kraków, ul. Smolki

Rejestracja telefoniczna pon-pt 10-17

Telefon: 532 816 111

Sklep kosmetyczno-upominkowy, gabinet biorezonansu
Beata Tłustowska

Gabinet

Herbamedika czyli gabinet dietetyki, ziołolecznictwa i terapii alergii związany jest z medycyną, która w sposób naturalny wpływa na fizjologię i organizm człowieka. Zdrowie człowieka opiera się na wcześniejszej diagnostyce, którą w naszym gabinecie stawiamy na pierwszym miejscu.

Diagnozujemy między innymi alergię, ukrytą nietolerancję pokarmową, celiakię, bakterie, pasożyty, boreliozę, kandydozę, grzybicę skóry oraz związki toksyczne, które zanieczyszczają organizm. Następnie poprzez specjalną terapię, odpowiednio dobraną dietę i zastosowane zioła pojedyncze lub w mieszankach walczymy z dolegliwościami. Terapie naturalne w sposób mądrze stosowane i odpowiednio dopasowane do potrzeb pacjenta potrafią wspomóc, a nawet zatrzymać przewlekłą chorobę. Takie terapie można śmiało łączyć z podstawowym leczeniem farmakologicznym, gdyż nie zaburzają one rytmu leczenia lekami. Szczegółowo przyglądamy się każdemu pacjentowi i podpowiadamy co jeszcze można zrobić dla lepszego samopoczucia. Zwracamy uwagę na zanieczyszczenie organizmu, gdyż mniej toksyn oznacza mniej chorób, większą odporność co wiąże się ze zmniejszeniem objawów alergii.

Gabinet Herbamedika przystosowany jest dla wszystkich pacjentów tych starszych jak i tych najmłodszych nawet poniżej 3-go roku życia. Specjalnie przygotowane miejsce dla dzieci sprawia, że maluchy wizytę u nas traktują jak dobrą zabawę, a nie jak wizytę u lekarza.

Jeżeli źle się czujesz i nie wiesz co Ci dolega, cierpisz z powodu alergii, otyłości różnych chorób bądź też ktoś z Twoich bliskich lub znajomych cierpi, to zapraszamy Cię do naszego gabinetu.

531-816-111

beatatlustowska@gmail.com

 

kurs higienykurs deietetykikurs ziołokurs pierwsza pomoc


Komentarze:

 1. Wojciech K. napisał(a):

  W gabinecie Herbamedika uzyskałem profesjonalną pomoc z zakresu atopowego zapalenia skóry. Pomimo, że testy nic nie  wykazały zostałem poinformowany o tym jak pielęgnować skórę i jakie suplementy mogą mi w stanie pomóc przy tym schorzeniu.  Oprócz tego fitoterapeuta zaproponował mi, że skomponuje dla mnie mieszankę ziołową do samodzielnego zrobienia z której skorzystałem.

  Same testy przebiegły w bardzo miłej atmosferze i co najważniejsze były bezbolesne. Gabinet jest przytulnym, ciepłym i relaksującym miejscem w którym można również skorzystać  z odczulania i różnych terapii pod okiem doświadczonych osób.   Gorąco polecam     

 2. Sandra K. napisał(a):

  Polecam gabinet herbamedika. Pani wykonująca badania miła, sympatyczna oraz potrafila odpowiedzieć na każde zadane jej pytanie. Gabinet w pełni profesjonalny. Nie ma się do czego doczepić. Gorąco polecam 🙂

 3. Magda T napisał(a):

  Serdecznie polecamy gabinet herbamedika. Gabinet bardzo przytulny z miłą atmosferą, którą wprowadza właścicielka gabinetu i zarazem Pani wykonująca testy. Badanie bezbolesne, ciekawe i pomocne w wykryciu nietolerancji bądź alergii na dany (produkt) alergen. Dodatkowo profesjonalna pomoc w walce z alergią i innymi schorzeniami. Nie wahaj się przyjdź i sprawdź sam!


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zobacz także: