Adres: 30-513 Kraków, ul. Smolki

Rejestracja telefoniczna pon-pt 10-17

Telefon: 532 816 111

Sklep kosmetyczno-upominkowy, gabinet biorezonansu
Beata Tłustowska

Dietetyka online

Jeżeli jesteś ciągle zabiegana i nie masz czasu aby zadbać o swoje zdrowie i o swoją codzienną dietę to pozwól abyśmy to my zadbali o Ciebie. Pewnie natłok spraw które masz do załatwienia nie pozwoli Ci przyjść do naszego gabinetu.

Nie martw się !

U NAS WIZYTĘ MOŻESZ ODBYĆ DROGĄ ONLINE BEZ ODRYWANIA SIĘ OD CODZIENNYCH SPRAW

Jak wygląda wizyta on-line u dietetyka?

Jeżeli chcesz odbyć wizytę online musisz wykonać następujące czynności :

  1. Wyślij e-maila z zakładki REJESTRACJA z treścią krótko opisującą Twój problem. Na końcu dopisz hasło ,,wizyta on-line u dietetyka’’.
  2. W przeciągu dwóch dni dostaniesz odpowiedź czy dana porada kwalifikuje się do udzielenia online wraz z informacją na jakie konto należy wpłacić pieniądze. Cennik wizyty online podajemy na końcu. Jeżeli jest to bardziej wymagająca porada to cena może ulec zmianie i będzie ustalona indywidualnie. Zostaniesz o tym powiadomiona przed przystąpieniem do porady.

Osoby które posiadają KKR lub KDR dodatkowo otrzymują 20% zniżki na wszystkie porady i usługiNutritionist measuring an apple with measuring tape, dieting and weight loss concept Gabinetu Herbamedika.

Każda wizyta dietetyczna online obejmuje:

  • wywiad medyczny
  • wywiad żywieniowy
  • podstawowe badania antropometryczne
  • badania ogólne
  • odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i pytania dotyczące Twojego problemu
  1. Po otrzymaniu od Ciebie pieniędzy na konto zostaną wysłane na Twój adres e-mail KARTY PACJENTA które musisz bardzo dokładnie wypełnić i odesłać  z powrotem.
  2. Po otrzymaniu KART PACJENTA od Ciebie do 5 dni (lub w zależności od tego jaki to będzie stopień porady) otrzymasz od nas komplet porad dietetycznych, a do 7 do 14 dni dietę specjalnie ułożoną do Twoich potrzeb.

Aby nasi Pacjenci online byli  zadowoleni z porad to tego typu porady są zawsze rozpatrzone pod względem dietetycznym jak również ziołolecznicznym. Porada ziołolecznicza jest bezpłatna.


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zobacz także: