Adres: 30-513 Kraków, ul. Smolki

Rejestracja telefoniczna pon-pt 10-17

Telefon: 532 816 111

Sklep kosmetyczno-upominkowy, gabinet biorezonansu
Beata Tłustowska

Kobieta w ciąży i karmiąca piersią

Ciąża w życiu kobiety to bardzo szczególny czas. Należy wówczas starannie kontrolować swoje odżywianie, gdyż ma to ogromny wpływ na zdrowie nie tylko przyszłej mamy, ale przede wszystkim na zdrowie i rozwój dziecka. Złe
odżywianie podczas ciąży, a tym samym niedostarczenie do  swojego organizmu jak również organizmu dzieckababy-22079_640 wszystkich niezbędnych składników odżywczych może spowodować trwałe wady rozwojowe u dziecka, a odbić się
niekorzystnie na zdrowiu kobiety.

Kobiety po porodzie, które karmią piersią również muszą uważać na to co jedzą. Dieta tych kobiet powinna być lekka i odżywcza. Niestety w dobie alergii i nietolerancji pokarmowej nie wszystkie mamy mogą cieszyć się z karmienia piersią.

Jeżeli po porodzie przy karmieniu piersią zauważyłaś, że Twoje maleństwo boli brzuszek, jest zaczerwienione i ma wysypki lub też nawet nie chce jeść Twojego mleka a Ty nadal chcesz go karmić piersią to zapraszamy Cię do gabinetu Herbamedika. Odwiedź nas z Twoim maluszkiem i zrób mu test na nietolerancję pokarmową. Dowiesz się których pokarmów nie powinnaś Ty jako mama karmiąca piersią spożywać.

Dietetyk doradzi co zamiast nietolerowanych pokarmów możesz jeść bez ograniczeń i będziesz cieszyć się długo karmieniem piersią.

Więcej informacji znajdziesz na tej stronie w biorezonansie magnetycznym.

Zapraszamy!


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zobacz także: